Пробіотики для здоров’я всієї сім’ї - мультипробіотики СИМБІТЕР®!

Пробіотики – це живі мікроорганізми, які при прийомі в оптимальних кількостях благотворно впливають на здоров'я людини. Пробіотики допоможуть захистити та відновити корисні бактерії, що живуть в організмі людини, особливо якщо вони ослаблені, наприклад, антибіотиками, неправильним харчуванням, стресами або подорожами.

Мультипробіотики СИМБІТЕР® - нове покоління пробіотиків, які рекомендуються:

 • для профілактики та усунення дисбіозу (дисбактеріозу) - порушень складу та функцій мікрофлори
 • при прийомі антибіотиків та інших лікарських препаратів
 • для зміцнення імунітету
 • для поліпшення травлення, нормалізації функцій кишечника

Як вибрати пробіотик? Це просто!

Пробіотики СИМБІТЕР® (Україна) розроблені з урахуванням особливостей мікрофлори: дітей різного віку, в тому числі новонароджених; жінок, в тому числі вагітних і годуючих матерів; чоловіків; осіб похилого віку.

Для підбору пробіотика виберіть відповідну категорію нижче:

Пробіотики для новонароджених

Рідкі пробіотики СИМБІТЕР® для новонароджених дітей з 1-го дня життя. Рекомендуються для оптимізації процесу формування здорового мікробіома (мікрофлори), профілактики госпітальних інфекцій в пологових будинках, при прийомі та після антибіотиків.

ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Пробіотики для дітей до 3-х років

Дитячі пробіотики СИМБІТЕР®, призначені для дітей до 3-х років. Рекомендуються для усунення та профілактики порушень мікробіома (мікрофлори) дитини, загального зміцнення організму, при прийомі та після антибіотиків, адаптації дитини до відвідування дошкільних дитячих установ.

ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 3-Х РОКІВ

Пробіотики для дітей від 3-х років

Концентровані форми рідких пробіотиків СИМБІТЕР® для дітей старше 3-х років. Рекомендуються для усунення та профілактики порушень мікробіома (мікрофлори), загального зміцнення організму, поліпшення травлення, при прийомі та після антибіотиків.

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3-Х РОКІВ

Пробіотики для жінок, вагітних, годуючих мам

Жіночий пробіотик СИМБІТЕР®-2. Рекомендується для загального зміцнення організму, підтримки на нормальному рівні мікрофлори кишечника та відновлення її при дисбіотичних станах у жінок, в тому числі у вагітних і породіль; особливо в період і після лікування антибіотиками.

ДЛЯ ЖІНОК

Пробіотики для дорослих

Концентровані пробіотики СИМБІТЕР® для чоловіків і жінок. Рекомендуються для нормалізації мікрофлори кишечника, зміцнення імунітету, попередження розвитку дисбіозів (дисбактеріозів), при прийомі та після антибіотиків, для поліпшення травлення.

ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Пробіотики для дорослих

Пробіотики СИМБІТЕР® збагачені прополісом. Рекомендуються для підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника під час та після прийому антибіотиків і з метою запобігання запорів, підвищення імунітету.

З ПРОПОЛІСОМ

Чому СИМБІТЕР®?

Мультипробіотики СИМБІТЕР® (Україна) - найбільш прогресивне покоління пробіотичних препаратів і в порівнянні з іншими пробіотиками, вони мають цілий ряд переваг, що визначають їх ефективність - стійкий симбіоз пробіотичних бактерій з доведеною безпекою, мультикомпонентний склад, висока концентрація активних клітин, рідка форма та багато інших. Їх ефективність доведена клінічними дослідженнями та підтверджена численними позитивними відгуками споживачів і фахівців.

ДОКЛАДНІШЕ

Увага!

Доставка, у тому числі й міжміська, пробіотиків СИМБІТЕР®, АПІБАКТ® сторонніми кур’єрськими службами, поштою без дотримання температурного режиму (4 ± 2 °С) може призвести до зниження якості пробіотиків!

ДОКЛАДНІШЕ

ПРОБІОТИКИ СИМБІТЕР - ВІДГУКІ ФАХІВЦІВ

Сьогодні можна говорити про результати застосування Симбітеру в лікуванні і профілактики захворювань ротової порожнини. У нас є власний досвід використання живих мультиштамових пробіотиків в стоматології для лікування пацієнтів з хронічним генералізованим пародонтитом. Найцінніше і нове тут полягає в тому, що пацієнти з даною патологією отримували тільки мультіпробіотікотерапію, тобто лікування не включало жодного антибактеріального препарату. У підсумку ми досягли стійкої ремісії, хороших результатів, використовуючи такого роду монотерапию мультипробіотиків.
Щоб зберегти цілісність і функціональність приепітеліальної біоплівки потрібно профілактично застосовувати мультипробіотичні препарати знову-таки раз на півроку курсами 20-30 днів. Укріплена таким чином слизова порожнини рота не дасть жодного шансу транзиторній умовно патогенній або патогенній мікрофлорі створити хвороботворну стоматологічну агресію.

Каріне Непорада
доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри біохімії Української медичної стоматологічної академії (Полтава)

Наші дослідження, за методологією цілком відповідають сучасним науковим настановам, достовірно показують, що пробіотики «Симбітер», а суттєво, що є його різновиди, що рекомендуються саме дітям до трирічного віку, при його профілактичному застосуванні робить виникнення простудних захворювань у дітей рідше в 2,6 рази!
Мультипробіотики, як то кажуть, в пошані, і у зарубіжних лікарів-педіатрів. Але відмінність українського «Симбітеру» від безлічі засобів пробіотичної природи полягає, в тому, що це симбіоз живих мультикультур захисно-профілактичної спрямованості. До того ж «Симбітер» досить зручний при використанні в домашніх умовах, це не капсули і не таблетки. Зовні все дуже просто: діти охоче випивають дозу «Симбітеру» на молоці або, скажімо, компоті, проте його дія безвідмовна.

Сергій Крамарьов
заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця, головний дитячий інфекціоніст МОЗ України

На сьогодні відомо понад 1500 клінічних випробувань пробіотиків для лікування й профілактики різних захворювань. Але потрібно робити особливий акцент на доказову базу щодо їх профілактичного і терапевтичного застосування в педіатрії. Наприклад, в лютому 2017 року робочою групою Всесвітньої гастроентерологічної організації у відповідності до критеріїв Оксфордського центру доказової медицини була повністю підтверджена ефективність цих засобів. Експертами Всесвітньої організації алергологів підтверджена важлива роль мікрофлори кишечнику в розвитку алергії. Маємо і власний позитивний досвід лікування алергічної патології за допомогою мультиштамових пробіотиків групи "Симбітер".

Сергій Кривопустов
професор кафедри педіатрії №2 НМУ імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук

Ми рекомендуємо подружній парі перед тим, як зачати нове життя, з метою загального оздоровлення організму приймати курсами концентровані препарати мультиштамових пробіотиків групи Симбітер. Відповідно, коли жінка входить в вагітність на тлі збалансованої мікробіоти, то перинатальний період дитини буде також здоровим. Просто кажучи, здорова мікрофлора майбутньої матері забезпечить здорову мікрофлору її малюкові.
На моє глибоке переконання, навіть жінці, яка вважає себе абсолютно здоровою, Симбітер під час вагітності допоможе підтримувати оптимальний баланс мікрофлори. Це може бути курс по 3-4 тижні в першому і другому триместрах. Крім того, було б корисно прийняти курс Симбітеру безпосередньо перед пологами. Адже при народженні дитина проходить через родові шляхи. Тому дуже важливо, щоб мама під час пологів «поділилася» з нею саме корисної природною мікрофлорою, яка стане захистом для її дитини.

Елизавета Шунько
член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор

Мультипробіотики належать до універсальних засобів і профілактичної, і лікувальної медицини. Дослідження по виробленню показань до застосування вітчизняних мультипробіотиків, виконані співробітниками ІПАГ під керівництвом академіка О.М. Лук'янової, стали основою їх широкого застосування в протоколі лікування лікарями інших спеціальностей.
Ефект використання вітчизняних мультиштамових пробіотиків (мультипробіотиків), в тому числі в клініці захворювання органів дихання у дітей, можу оцінити як безперечно позитивний, перш за все, в полегшенні перебігу бронхіальної астми, хронічних і обструктивних захворювань легенів з різким зменшенням кількості рецидивів.

Юрій Антипкін
академік НАМН України, директор Інститута педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України

Відомо, що все нове – це часто-густо забуте старе. В нашому випадку, маю на увазі кисломолочні традиції численних українських родин. Споживання самотужки виготовлених варенців (заквасок) насправді є «народними пробіотиками». Заслуга розробників «Симбітеру» полягає в тому, що вони розгледіли в цій харчовій звичці та її сталості, характерної для української спільноти, великий потенціал для оздоровлення всієї нації.
До цього вважаю необхідним додати і дійсно життєдайну функцію мультипробіотиків в нівелюванні негативного впливу антибіотиків, без яких, чесно визнаймо, сучасна медицина і, передовсім, хірургія обійтися не можуть. Саме мультипробіотики здатні не тільки запобігти ускладненням після прийому антибіотиків, але й зменшити термін їх вимушеного використання.

Віталій Цимбалюк
академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, президент НАМН України

В Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» КНУ імені Т.Г. Шевченка за участі його керівника професора Людмили Іванівни Остапченко та всесвітньо відомого вченого, завідуючої науково-дослідною лабораторією (НДЛ) «Фармакології і експериментальної патології», доктора біологічних наук, професора Тетяни Володимирівни Берегової були проведені фундаментальні дослідження інтелектуальних напрацювань компанії «О.Д. Пролісок». Результати стали підґрунтям для масштабного доклінічного вивчення ролі мікрофлори у регуляції життєдіяльності організму людини. Цікавість до цієї теми пояснюється тим, що оптимальна мікробна екологія - основа основ нашого здоров’я. В цьому сенсі дослідження Д.С. Янковського та його однодумців є безцінними. Запропоновані ними мікробні композиції пробіотичного типу на сьогодні не мають аналогів.

Леонід Губерський
ректор КНУ ім. Т. Шевченка, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, НАПН України та АН ВШ України, Герой України

ТРЬОХЕТАПНА СИСТЕМА ОЗДОРОВЛЕННЯ МІКРОБІОМА

Розроблена українськими вченими система оздоровлення мікробіома (нормальної мікрофлори) дозволяє поліпшити здоров'я дітей і дорослих, знизити рівень захворюваності, зменшити тяжкість хвороб і ризик ускладнень, скоротити споживання антибіотиків та інших сильнодіючих і далеко небезпечних медикаментозних засобів

Очищення

Очищення травного тракту від рідких і газоподібних токсичних речовин, захист слизових оболонок травного тракту

Відновлення

Відновлення складу і функцій мікробіома за допомогою мультипробіотиків

Профілактика

Профілактика порушень мікробіома із застосуванням функціональних пробіотичних продуктів харчування
детальніше

КОРИСНЕ ВІДЕО ПРО ЗДОРОВ'Я ТА ПРОБІОТИКИ

Як народити здорову дитину

Як зберегти і нормалізувати репродуктивне здоров'я людини, як пов'язані здоров'я матері і її мікрофлора, як за допомогою пробіотиків оздоровити мікробіом матері і забезпечити здоров'я дитини в програмі "Час: Online" на сайті 5.UA (5 канал) з неонатологом, доктором медичних наук, професором Єлизаветою Шунько. Крім того, в ефірі програми обговорили сучасні перинатальні технології, інтенсивну терапію, а також особливості догляду за передчасно народженими дітьми.
всі відео

ПІЗНАВАЛЬНІ СТАТТІ
ПРО МІКРОФЛОРУ ТА ПРОБІОТИКИ

Вплив мікробіома на здоров'я дитини

Народження і перші тижні життя (неонатальний період) - це унікальний етап розвитку дитячого організму, коли формуються основи здоров'я людини. Цей короткий відрізок часу є найбільш відповідальним етапом життя, коли відбувається пристосування всіх життєво важливих органів і систем до позаутробного існування. У неонатальному періоді відбувається активне «дозрівання» імунної, нервової, ендокринної та травної систем, здійснюється програмування здоров'я людини на все життя.
дізнатися більше

Дослідження впливу мультипробіотика СИМБІТЕР® на формування стеатогепатозу

У науково-практичному журналі «Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія» (№92(1), 2021). була опублікована стаття «Модуляція параметрів імунної системи за розвитку глутамат-індукованого стеатогепатозу та його корекція мультипробіотиком СИМБІТЕР® АЦИДОФІЛЬНИЙ КОНЦЕНТРОВАНИЙ». Автор статті та дослідження — Кондро Мар’яна Миронівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри нормальної фізіології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
дізнатися більше

На ефективність вакцинації впливає мікробіом

Вивчення мікробіома людини (сукупності симбіотичних мікробів, що населяють шкіру і слизові оболонки) привертає все більше уваги вчених і клініцистів. Функціональна активність мікробіома настільки багатогранна, що в людському тілі практично не існує жодного органу, який тим чи іншим чином не залежав би від симбіотичних бактерій. Особливо тісна асоціація існує між мікробіомом і імунною системою.
дізнатися більше
всі статті

Рекомендуємо! «Микробиом» - книга про унікальне мікробне співтовариство планети Земля

В монографії вчених-мікробіологів доктора біологічних наук, професора Д.С. Янковського, академіка НАН і НАМН України В.П. Широбокова, кандидата технічних наук Г.С. Димент розглянуті різні сторони життєдіяльності унікального мікробного співтовариства планети, як домінуючої ланки біосфери і середовища мешкання інших організмів, у тому числі і людини. Дан анализ современных достижений в области изучения микробиома человека. Дан аналіз сучасних досягнень в галузі вивчення мікробіома людини. Представлені сучасні уявлення про склад і функції симбіотичної мікробіоти людини та її ролі в підтримці здоров'я.

ПРО КОМПАНІЮ

Науково-виробнича компанія «О.Д.Пролісок» володіє 28-річним досвідом розробки та виробництва пробіотичних засобів оздоровлення мікробної екологічної системи людини впродовж всього життя, починаючи з періоду новонародженості.
дізнатися більше

Пробіотики «Симбітер®»

Неймовірна кількість мікроскопічних організмів оточують людину, багато які з них є корисними і створюють симбіоз з нашим тілом, приносячи величезну користь для більшості систем, зокрема імунної та травної. У звичайних умовах людина не до кінця розуміє, скільки важливих функцій виконують бактерії, що живуть на наших слизових оболонках.

Як тільки баланс мікрофлори порушується, організм страждає, стає більш вразливим до патогенних факторів зовнішнього середовища. Такі ситуації виникають при прийомі антибіотиків, похибках у дієті, під час подорожей, а також при різних захворюваннях.

На допомогу організму приходять пробіотики – спеціалізовані препарати з високим вмістом корисних бактерій, здатні швидко та ефективно відновити кількість симбіотичних мікроорганізмів у кишечнику, зміцнити імунітет, збалансувати кількість мікроелементів, амінокислот, вітамінів, жирних кислот, ферментів та інших важливих речовин.

симбитер

Пробіотики – шлях до міцного здоров'я

Пробіотики – це різні непатогенні мікроорганізми, які застосовуються у вигляді біологічних добавок до раціону харчування з метою відновлення мікрофлори кишківника та багатьох важливих для організму функцій.

Про реальну користь живих бактерій для організму людини стало відомо на початку XX століття, після чого десятки вчених та лікарів по всьому світу робили крок за кроком для впровадження препаратів із бактеріями у широкі маси. Лише у 2001 році ВООЗ офіційно визнала позитивні ефекти бактеріальної флори та дала визначення поняття «Пробіотик».

Минуло понад 20 років, і сьогодні вже немає жодних сумнівів щодо важливості застосування пробіотиків для профілактики та лікування дисбіозу при тих чи інших станах організму людини.

У класифікації пробіотиків виділяють такі групи:

 • Монопробіотики – 1 штам бактерій одного виду;
 • Поліпробіотики – 2 та більше штамів бактерій одного виду;
 • Мультипробіотики – 2 та більше штамів бактерій різних видів.

Пробіотик може бути виготовлений із спорових мікроорганізмів (розмножуються в кишечнику), ліпофільно висушених бактерій та живих бактерій (пробіотики у рідкій формі – живі бактерії).

Натуральні пробіотики у житті людини

Пробіотики у певній кількості містяться у продуктах, які ми щодня вживаємо в їжу, наприклад:

 • Йогурт;
 • Кефір;
 • Сир;
 • Квашена капуста;
 • Мариновані огірки;
 • Квас;
 • Яблучний оцет;
 • Екзотичні продукти – натто, місо, темп, кімчі та багато іншого.

При дотриманні раціонального режиму харчування та відсутності будь-яких проблем зі здоров'ям можна підтримувати відносний баланс мікрофлори в кишечнику без застосування спеціалізованих пробіотиків. Як показує статистика, лише незначну частину населення планети сьогодні можна назвати цілком здоровими, саме тому ми рекомендуємо вживання пробіотиків з профілактичною метою для груп ризику.

simbiter

У чому користь пробіотиків?

Зупинимося на ключових корисних властивостях пробіотиків для організму людини.

Функції пробіотиків:

 • Беруть участь у механізмах активації та модуляції гуморального та клітинного імунітету, регулюють цитокінові реакції, синтез імуноглобулінів;
 • Оптимізують толерантність організму до харчових антигенів, знижуючи ризик алергічних реакцій;
 • Сприяють процесу травлення на всіх етапах, конкурують за метаболізм поживних речовин із патологічними мікроорганізмами;
 • Стимулюють процес регенерації епітелію у кишківнику;
 • Є фізичним та біологічним бар'єром між патогенними мікроорганізмами та кровоносним руслом людини;
 • Беруть участь у оптимізації кислотно-лужного балансу (pH-середовища);
 • Пригнічують та знищують токсини;
 • Виробляють специфічні та неспецифічні речовини для боротьби з патогенними бактеріями;
 • Сприяють пригніченню патофізіологічних процесів, що розвиваються у відповідь на захворювання;
 • Беруть участь у метаболізмі супер оксидних радикалів, які негативно впливають на організм людини.

«О.Д. Пролісок» «Симбітер®» - 28 років наукових досліджень

ТМ «О.Д. Пролісок» - це велика команда вчених, лікарів, фармацевтів, інженерів, менеджерів та багатьох інших фахівців, яка вже майже 30 років розробляє мультипробіотики найвищої якості.

Основний шлях нашої компанії – це створення багатокомпонентних пробіотичних препаратів зі збалансованим складом. На даний момент наші виробництва оснащені обладнанням світового класу, що дозволяє нам не лише випускати достатню кількість мультипробіотиків, а й постійно вдосконалювати та доповнювати їхній склад.

«Пролісок «Симбітер®» - це результат кропіткої праці та десятків клінічних досліджень, проведених спільно з провідними українськими та зарубіжними науковими центрами.

пробиотик симбитер

Пробіотик «Симбітер®»

ТМ «О.Д. Пролісок» представляє принципово нове покоління препаратів із живими корисними бактеріями – пробіотик «Симбітер®». Природні пробіотики «Симбітер®» мають кілька підвидів, кожен з яких розроблений індивідуально, виходячи із віку, стану шлунково-кишкового тракту, толерантності до тих чи інших компонентів та багатьох інших факторів.

Ми пропонуємо:

 • Пробіотики для дорослих;
 • Пробіотики для дітей;
 • Пробіотики для новонароджених;
 • Пробіотики для жінок у період вагітності та лактації;
 • Пробіотики для відновлення жіночої мікрофлори;
 • Пробіотики без лактози.

Склад мультипробіотиків «Симбітер®»

Пробіотик «Симбітер®» містить всі необхідні компоненти для оптимізації кишкової мікрофлори та підтримки імунної функції організму:

 • Лактобацили;
 • Лактококи;
 • Біфідобактерії;
 • Оцтовокислі бактерії;
 • Пропіоновокислі бактерії;
 • Допоміжні речовини.

«Симбітер®» - найкращі пробіотики за складом та функціональними можливостями, що підтверджено дослідженнями Інституту мікробіології та вірусології НАН України. Якщо у Вас є питання щодо компонентів «Симбітер®», ми з радістю надамо Вам всю необхідну інформацію по телефону або в офісах компанії в Києві та Київській області.

симбитер состав

Мультипробіотики – інноваційне рішення з доведеною ефективністю

Пробіотики для кишківника «Симбітер®» - це не просто живі бактерії, це ефективний симбіоз різних штамів корисних мікроорганізмів, яких може бути до 24 в одній дозі. Кожен із штамів позитивно впливає на функціональні особливості організму, а також потенціює дію один одного, синтезує речовини, що дозволяють бактеріям виживати в найнесприятливіших умовах більш тривалий термін.

«Симбітер®» – природні пробіотики для всієї родини

Наші фахівці в першу чергу орієнтуються на потреби пацієнтів, які найбільше потребують пробіотичної підтримки та мають ризики розвитку дисбіозів.

Серед наших продуктів варто виділити:

 • «Симбітер®» ацидофільний– пробіотик для дітей з 1 дня життя до 3 років;
 • «Симбітер®» ацидофільний концентрований– для дітей віком від 3-х років та дорослих;
 • «Симбітер®» М – концентрований - для дітей від 3-х років та дорослих;
 • «Симбітер®» М-дитячий – для дітей віком від 1 місяця до 3-х років;
 • «Симбітер®» 2 – пробіотики для жінок, у тому числі для вагітних та годуючих;
 • «Симбітер®» форте Д – для дітей віком від 1 до 3-х років;
 • «Симбитер®» форте М– для дітей віком від 3-х років та дорослих;
 • «Симбітер®» форте омега - для дітей від 3-х років та дорослих;
 • «Симбітер®» форте з прополісом - для дітей від 3-х років та дорослих;
 • «Симбітер®» форте злаковий - для дітей від 3-х років та дорослих.
пролисок симбитер

Чому «Симбітер®» – це найкращі пробіотики в Україні?

Вже майже 30 років пробіотикам «Симбітер®» довіряють тисячі фахівців по всій Україні – від неонатологів до геріатрів. Пропонуємо 10 причин, чому варто обрати саме «Симбітер®»!

 • Абсолютна безпека та фізіологічність мікроорганізмів – у препаратах містяться найбільш сприятливі для організму бактерії, чия безпека була підтверджена Інститутом мікробіології та вірусології НАН України;
 • Індивідуальні штами– бактеріальні колонії, що містить пробіотик «Симбітер®», максимально наближені до здорової мікрофлори жителів України. Оскільки препарат розроблявся та досліджувався у нашому регіоні, він заздалегідь адаптований до екологічних факторів, особливостей дієти місцевого населення тощо;
 • Багатокомпонентність - «Симбітер®» – не просто пробіотик, це мультипробіотик, у складі якого від 13 до 24 штамів корисних бактерій;
 • Унікальний симбіоз штамів – кожен із штамів мікроорганізмів доповнює корисні властивості іншого;
 • Рідка форма пробіотика – мультипробіотик «Симбітер®» починає діяти відразу після прийому, оскільки бактерії у складі перебувають у життєздатному, активному стані, жоден мікроорганізм не зникає даремно;
 • Висока стійкість бактерій– при дотриманні умов зберігання та транспортування всі бактерії зберігають життєздатність до закінчення терміну придатності препарату;
 • Стійкість перед агресивними факторами – бактерії у пробіотиках «Симбітер®» легко переносять вплив шлункового соку, ферментів підшлункової залози, жовчі тощо;
 • Сумісність з антибіотиками– живі бактерії «Симбітер®» можна застосовувати з 1-го дня прийому антибіотиків, вони не знижують ефективність етіотропної терапії, а також не передають ген резистентності наступним поколінням;
 • Пригнічення патогенної флори – спеціальні штами у складі «Симбітер®» пригнічують життєздатність та розмноження хвороботворних бактерій у кишечнику;
 • Синтез корисних речовин – живі бактерії постійно синтезують корисні для організму речовини – вітаміни, жирні кислоти, амінокислоти, бактеріоцини.

"Simbiter®" - що важливо знати?

Декілька важливих фактів, які потрібно знати про мультипробіотики «Симбітер®»:

 • Перед застосуванням мультипробіотиків «Симбітер®» обов'язково проконсультуйтесь з лікарем, тільки фахівець може підібрати оптимальний варіант пробіотикотерапії та виключити протипоказання;
 • В окремих груп людей можуть розвиватися реакції гіперчутливості на окремі компоненти препарату “Симбітер”. При виявленні небажаних ефектів у процесі лікування необхідно відразу повідомити про це фахівця;
 • Мультипробіотики «Симбітер®» - це живі бактерії в рідкій формі, які потребують спеціальних умов зберігання та транспортування, а саме – температурного режиму від 2° до 6°С та відсутності прямих сонячних променів.

Де купити пробіотики українського виробництва «Симбітер®»?

Пробіотики українського виробництва «Симбітер®» Ви можете придбати як у нас на сайті, так і в пунктах реалізації препарату по всій території України. Щоб ознайомитись зі списком пунктів реалізації, виберіть розділ «Пункти реалізації у Києві та Україні» у профілі необхідного товару.

Є питання? Фахівець ТМ «О.Д. Пролісок» з радістю проконсультує Вас у телефонному режимі або в нашому офісі у Києві.

«Симбітер®» – найкращі пробіотики в Україні з 1993 року.

Часті питання про пробіотики

 • ➔ Пробіотики та пребіотики – у чому відмінність?

  Пробіотики - це живі мікроорганізми (бактерії), які використовуються в медичних цілях, а пребіотики - це живильне середовище, яке необхідне для активного росту та розмноження бактерій у кишечнику.

 • ➔ Чи потрібні пробіотики після антибіотиків?

  Користь пробіотиків у процесі та після застосування антибіотиків доведена численними клінічними дослідженнями. Застосування живих бактерій у період антибіотикотерапії у багато разів скорочує ризик дисбактеріозу та його ускладнень для організму загалом.

 • ➔ Який найефективніший пробіотик від Simbiter®?

  Всі натуральні пробіотики «Simbiter®» мають доведену ефективність при лікуванні та профілактиці дисбіозів. Варіант мультипробіотика підбирається індивідуально, виходячи з віку, захворювання, стану організму та інших чинників.

 • ➔ Як правильно приймати пробіотики «Simbiter®»?

  Схема застосування пробіотиків «Симбітер®» індивідуальна і залежить від варіанту препарату, віку пацієнта та причини використання пробіотика. Детальну інформацію можна уточнити в офіційній інструкції на нашому сайті, коробці з пробіотиком або в телефонному режимі у нашого фахівця.

 • ➔ Чи має пробіотик «Симбітер®» протипоказання до застосування?

  «Симбітер®» пробіотик не можна вживати людям з підвищеною індивідуальною чутливістю до окремих компонентів препарату. Повний склад можна дізнатися в офіційній інструкції із застосування.