Пробіотики для здоров’я всієї сім’ї - мультипробіотики СИМБІТЕР®!

Пробіотики – це живі мікроорганізми, які при прийомі в оптимальних кількостях благотворно впливають на здоров'я людини. Пробіотики допоможуть захистити та відновити корисні бактерії, що живуть в організмі людини, особливо якщо вони ослаблені, наприклад, антибіотиками, неправильним харчуванням, стресами або подорожами.

Мультипробіотики СИМБІТЕР® - нове покоління пробіотиків, які рекомендуються:

  • для профілактики та усунення дисбіозу (дисбактеріозу) - порушень складу та функцій мікрофлори
  • при прийомі антибіотиків та інших лікарських препаратів
  • для зміцнення імунітету
  • для поліпшення травлення, нормалізації функцій кишечника

Як вибрати пробіотик? Це просто!

Пробіотики СИМБІТЕР® (Україна) розроблені з урахуванням особливостей мікрофлори: дітей різного віку, в тому числі новонароджених; жінок, в тому числі вагітних і годуючих матерів; чоловіків; осіб похилого віку.

Для підбору пробіотика виберіть відповідну категорію нижче:

Пробіотики для новонароджених

Рідкі пробіотики СИМБІТЕР® для новонароджених дітей з 1-го дня життя. Рекомендуються для оптимізації процесу формування здорового мікробіома (мікрофлори), профілактики госпітальних інфекцій в пологових будинках, при прийомі та після антибіотиків.

ДЛЯ НОВОНАРОДЖЕНИХ

Пробіотики для дітей до 3-х років

Дитячі пробіотики СИМБІТЕР®, призначені для дітей до 3-х років. Рекомендуються для усунення та профілактики порушень мікробіома (мікрофлори) дитини, загального зміцнення організму, при прийомі та після антибіотиків, адаптації дитини до відвідування дошкільних дитячих установ.

ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 3-Х РОКІВ

Пробіотики для дітей від 3-х років

Концентровані форми рідких пробіотиків СИМБІТЕР® для дітей старше 3-х років. Рекомендуються для усунення та профілактики порушень мікробіома (мікрофлори), загального зміцнення організму, поліпшення травлення, при прийомі та після антибіотиків.

ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3-Х РОКІВ

Пробіотики для жінок, вагітних, годуючих мам

Жіночий пробіотик СИМБІТЕР®-2. Рекомендується для загального зміцнення організму, підтримки на нормальному рівні мікрофлори кишечника та відновлення її при дисбіотичних станах у жінок, в тому числі у вагітних і породіль; особливо в період і після лікування антибіотиками.

ДЛЯ ЖІНОК

Пробіотики для дорослих

Концентровані пробіотики СИМБІТЕР® для чоловіків і жінок. Рекомендуються для нормалізації мікрофлори кишечника, зміцнення імунітету, попередження розвитку дисбіозів (дисбактеріозів), при прийомі та після антибіотиків, для поліпшення травлення.

ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Пробіотики для дорослих

Пробіотики СИМБІТЕР® збагачені прополісом. Рекомендуються для підтримки на нормальному рівні кишкової мікрофлори та відновлення її при дисбіотичних станах, а також для нормалізації мікрофлори кишечника під час та після прийому антибіотиків і з метою запобігання запорів, підвищення імунітету.

З ПРОПОЛІСОМ

Чому СИМБІТЕР®?

Мультипробіотики СИМБІТЕР® (Україна) - найбільш прогресивне покоління пробіотичних препаратів і в порівнянні з іншими пробіотиками, вони мають цілий ряд переваг, що визначають їх ефективність - стійкий симбіоз пробіотичних бактерій з доведеною безпекою, мультикомпонентний склад, висока концентрація активних клітин, рідка форма та багато інших. Їх ефективність доведена клінічними дослідженнями та підтверджена численними позитивними відгуками споживачів і фахівців.

ДОКЛАДНІШЕ

Увага!

Доставка, у тому числі й міжміська, пробіотиків СИМБІТЕР®, АПІБАКТ® сторонніми кур’єрськими службами, поштою без дотримання температурного режиму (4 ± 2 °С) може призвести до зниження якості пробіотиків!

ДОКЛАДНІШЕ

ПРОБІОТИКИ СИМБІТЕР - ВІДГУКІ ФАХІВЦІВ

Сьогодні можна говорити про результати застосування Симбітеру в лікуванні і профілактики захворювань ротової порожнини. У нас є власний досвід використання живих мультиштамових пробіотиків в стоматології для лікування пацієнтів з хронічним генералізованим пародонтитом. Найцінніше і нове тут полягає в тому, що пацієнти з даною патологією отримували тільки мультіпробіотікотерапію, тобто лікування не включало жодного антибактеріального препарату. У підсумку ми досягли стійкої ремісії, хороших результатів, використовуючи такого роду монотерапию мультипробіотиків.
Щоб зберегти цілісність і функціональність приепітеліальної біоплівки потрібно профілактично застосовувати мультипробіотичні препарати знову-таки раз на півроку курсами 20-30 днів. Укріплена таким чином слизова порожнини рота не дасть жодного шансу транзиторній умовно патогенній або патогенній мікрофлорі створити хвороботворну стоматологічну агресію.

Каріне Непорада
доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри біохімії Української медичної стоматологічної академії (Полтава)

Наші дослідження, за методологією цілком відповідають сучасним науковим настановам, достовірно показують, що пробіотики «Симбітер», а суттєво, що є його різновиди, що рекомендуються саме дітям до трирічного віку, при його профілактичному застосуванні робить виникнення простудних захворювань у дітей рідше в 2,6 рази!
Мультипробіотики, як то кажуть, в пошані, і у зарубіжних лікарів-педіатрів. Але відмінність українського «Симбітеру» від безлічі засобів пробіотичної природи полягає, в тому, що це симбіоз живих мультикультур захисно-профілактичної спрямованості. До того ж «Симбітер» досить зручний при використанні в домашніх умовах, це не капсули і не таблетки. Зовні все дуже просто: діти охоче випивають дозу «Симбітеру» на молоці або, скажімо, компоті, проте його дія безвідмовна.

Сергій Крамарьов
заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб НМУ імені О.О. Богомольця, головний дитячий інфекціоніст МОЗ України

На сьогодні відомо понад 1500 клінічних випробувань пробіотиків для лікування й профілактики різних захворювань. Але потрібно робити особливий акцент на доказову базу щодо їх профілактичного і терапевтичного застосування в педіатрії. Наприклад, в лютому 2017 року робочою групою Всесвітньої гастроентерологічної організації у відповідності до критеріїв Оксфордського центру доказової медицини була повністю підтверджена ефективність цих засобів. Експертами Всесвітньої організації алергологів підтверджена важлива роль мікрофлори кишечнику в розвитку алергії. Маємо і власний позитивний досвід лікування алергічної патології за допомогою мультиштамових пробіотиків групи "Симбітер".

Сергій Кривопустов
професор кафедри педіатрії №2 НМУ імені О.О. Богомольця, доктор медичних наук

Ми рекомендуємо подружній парі перед тим, як зачати нове життя, з метою загального оздоровлення організму приймати курсами концентровані препарати мультиштамових пробіотиків групи Симбітер. Відповідно, коли жінка входить в вагітність на тлі збалансованої мікробіоти, то перинатальний період дитини буде також здоровим. Просто кажучи, здорова мікрофлора майбутньої матері забезпечить здорову мікрофлору її малюкові.
На моє глибоке переконання, навіть жінці, яка вважає себе абсолютно здоровою, Симбітер під час вагітності допоможе підтримувати оптимальний баланс мікрофлори. Це може бути курс по 3-4 тижні в першому і другому триместрах. Крім того, було б корисно прийняти курс Симбітеру безпосередньо перед пологами. Адже при народженні дитина проходить через родові шляхи. Тому дуже важливо, щоб мама під час пологів «поділилася» з нею саме корисної природною мікрофлорою, яка стане захистом для її дитини.

Елизавета Шунько
член-кореспондент НАМН України, завідувач кафедри неонатології НМАПО ім. П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор

Мультипробіотики належать до універсальних засобів і профілактичної, і лікувальної медицини. Дослідження по виробленню показань до застосування вітчизняних мультипробіотиків, виконані співробітниками ІПАГ під керівництвом академіка О.М. Лук'янової, стали основою їх широкого застосування в протоколі лікування лікарями інших спеціальностей.
Ефект використання вітчизняних мультиштамових пробіотиків (мультипробіотиків), в тому числі в клініці захворювання органів дихання у дітей, можу оцінити як безперечно позитивний, перш за все, в полегшенні перебігу бронхіальної астми, хронічних і обструктивних захворювань легенів з різким зменшенням кількості рецидивів.

Юрій Антипкін
академік НАМН України, директор Інститута педіатрії, акушерства та гінекології НАМН України

Відомо, що все нове – це часто-густо забуте старе. В нашому випадку, маю на увазі кисломолочні традиції численних українських родин. Споживання самотужки виготовлених варенців (заквасок) насправді є «народними пробіотиками». Заслуга розробників «Симбітеру» полягає в тому, що вони розгледіли в цій харчовій звичці та її сталості, характерної для української спільноти, великий потенціал для оздоровлення всієї нації.
До цього вважаю необхідним додати і дійсно життєдайну функцію мультипробіотиків в нівелюванні негативного впливу антибіотиків, без яких, чесно визнаймо, сучасна медицина і, передовсім, хірургія обійтися не можуть. Саме мультипробіотики здатні не тільки запобігти ускладненням після прийому антибіотиків, але й зменшити термін їх вимушеного використання.

Віталій Цимбалюк
академік НАМН України, доктор медичних наук, професор, президент НАМН України

В Навчально-науковому центрі «Інститут біології та медицини» КНУ імені Т.Г. Шевченка за участі його керівника професора Людмили Іванівни Остапченко та всесвітньо відомого вченого, завідуючої науково-дослідною лабораторією (НДЛ) «Фармакології і експериментальної патології», доктора біологічних наук, професора Тетяни Володимирівни Берегової були проведені фундаментальні дослідження інтелектуальних напрацювань компанії «О.Д. Пролісок». Результати стали підґрунтям для масштабного доклінічного вивчення ролі мікрофлори у регуляції життєдіяльності організму людини. Цікавість до цієї теми пояснюється тим, що оптимальна мікробна екологія - основа основ нашого здоров’я. В цьому сенсі дослідження Д.С. Янковського та його однодумців є безцінними. Запропоновані ними мікробні композиції пробіотичного типу на сьогодні не мають аналогів.

Леонід Губерський
ректор КНУ ім. Т. Шевченка, доктор філософських наук, професор, академік НАН України, НАПН України та АН ВШ України, Герой України

ТРЬОХЕТАПНА СИСТЕМА ОЗДОРОВЛЕННЯ МІКРОБІОМА

Розроблена українськими вченими система оздоровлення мікробіома (нормальної мікрофлори) дозволяє поліпшити здоров'я дітей і дорослих, знизити рівень захворюваності, зменшити тяжкість хвороб і ризик ускладнень, скоротити споживання антибіотиків та інших сильнодіючих і далеко небезпечних медикаментозних засобів

Очищення

Очищення травного тракту від рідких і газоподібних токсичних речовин, захист слизових оболонок травного тракту

Відновлення

Відновлення складу і функцій мікробіома за допомогою мультипробіотиків

Профілактика

Профілактика порушень мікробіома із застосуванням функціональних пробіотичних продуктів харчування
детальніше

КОРИСНЕ ВІДЕО ПРО ЗДОРОВ'Я ТА ПРОБІОТИКИ

Як народити здорову дитину

Як зберегти і нормалізувати репродуктивне здоров'я людини, як пов'язані здоров'я матері і її мікрофлора, як за допомогою пробіотиків оздоровити мікробіом матері і забезпечити здоров'я дитини в програмі "Час: Online" на сайті 5.UA (5 канал) з неонатологом, доктором медичних наук, професором Єлизаветою Шунько. Крім того, в ефірі програми обговорили сучасні перинатальні технології, інтенсивну терапію, а також особливості догляду за передчасно народженими дітьми.
всі відео

ПІЗНАВАЛЬНІ СТАТТІ
ПРО МІКРОФЛОРУ ТА ПРОБІОТИКИ

Вплив мікробіома на здоров'я дитини

Народження і перші тижні життя (неонатальний період) - це унікальний етап розвитку дитячого організму, коли формуються основи здоров'я людини. Цей короткий відрізок часу є найбільш відповідальним етапом життя, коли відбувається пристосування всіх життєво важливих органів і систем до позаутробного існування. У неонатальному періоді відбувається активне «дозрівання» імунної, нервової, ендокринної та травної систем, здійснюється програмування здоров'я людини на все життя.
дізнатися більше

Дослідження впливу мультипробіотика СИМБІТЕР® на формування стеатогепатозу

У науково-практичному журналі «Експериментальна та клінічна фізіологія і біохімія» (№92(1), 2021). була опублікована стаття «Модуляція параметрів імунної системи за розвитку глутамат-індукованого стеатогепатозу та його корекція мультипробіотиком СИМБІТЕР® АЦИДОФІЛЬНИЙ КОНЦЕНТРОВАНИЙ». Автор статті та дослідження — Кондро Мар’яна Миронівна, кандидат медичних наук, доцент кафедри нормальної фізіології Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
дізнатися більше

На ефективність вакцинації впливає мікробіом

Вивчення мікробіома людини (сукупності симбіотичних мікробів, що населяють шкіру і слизові оболонки) привертає все більше уваги вчених і клініцистів. Функціональна активність мікробіома настільки багатогранна, що в людському тілі практично не існує жодного органу, який тим чи іншим чином не залежав би від симбіотичних бактерій. Особливо тісна асоціація існує між мікробіомом і імунною системою.
дізнатися більше
всі статті

Рекомендуємо! «Микробиом» - книга про унікальне мікробне співтовариство планети Земля

В монографії вчених-мікробіологів доктора біологічних наук, професора Д.С. Янковського, академіка НАН і НАМН України В.П. Широбокова, кандидата технічних наук Г.С. Димент розглянуті різні сторони життєдіяльності унікального мікробного співтовариства планети, як домінуючої ланки біосфери і середовища мешкання інших організмів, у тому числі і людини. Дан анализ современных достижений в области изучения микробиома человека. Дан аналіз сучасних досягнень в галузі вивчення мікробіома людини. Представлені сучасні уявлення про склад і функції симбіотичної мікробіоти людини та її ролі в підтримці здоров'я.

ПРО КОМПАНІЮ

Науково-виробнича компанія «О.Д.Пролісок» володіє 28-річним досвідом розробки та виробництва пробіотичних засобів оздоровлення мікробної екологічної системи людини впродовж всього життя, починаючи з періоду новонародженості.
дізнатися більше
cart