11 причин вибрати пробіотики СИМБІТЕР®

У пробіотиків СИМБІТЕР® відсутні аналоги - вони є кращими препаратами для відновлення мікрофлори, усунення дисбактеріозів (дисбіозів), підвищення імунітету, поліпшення травлення, запобігання запору, загального зміцнення організму, при профілактиці і комплексному лікуванні різних захворювань у новонароджених, дітей, вагітних, жінок, чоловіків різних вікових груп.

Що відрізняє СИМБІТЕР® від інших пробіотиків?

1. Фізіологічність і безпека мікроорганізмів

Під час виготовлення мультипробіотиків СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® використовуються тільки натуральні інгредієнти й найбільш дружні, фізіологічні для людини біфідобактерії, молочнокислі бактерії (лактобацили й лактококи) і пропіоновокислі бактерії, виділені з організму здорових людей, що проживають у нашому географічному регіоні. Усі штами, які використовуються в складі мультипробіотиків, добре вивчені, мають паспорта і зберігаються в депозитарії інноваційних непатогенних мікроорганізмів Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України.
З використанням сучасних молекулярно-генетичних методів і новітнього обладнання проведено комплексне оцінювання всіх пробіотичних штамів і мультипробіотиків загалом за ключовими фенотипічними й генетичними характеристиками, що визначають їхню безпеку й ефективність.

2. Стійкий симбіоз, аналогічний природному, підвищує життєстійкість мікроорганізмів

Основою мультипробіотиків СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® є стійкий мультикомпонентний симбіоз пробіотичних штамів, який забезпечує взаємодоповнення корисних властивостей кожного штаму й підвищує пробіотичну дію препарату загалом.
Крім того, об’єднані в симбіозі мікроорганізми здатні довше виживати в несприятливих умовах.

Переважна більшість багатокомпонентних пробіотиків являють собою механічну суміш культур окремо вирощених мікроорганізмів, що знижує їх ефективність у порівнянні із симбіотичними мультипробіотиками.

3. Багатокомпонентний склад - від 13 до 24 штамів

Пробіотики СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® - це мультипробіотики, оскільки вони містять широкий спектр цілющих бактерій - від 13 до 24 штамів. Порівняємо кількість штамів бактерій:

Широко поширені одно- двох штамові пробіотики зазвичай малоефективні, оскільки їхнього біологічного потенціалу недостатньо для відновлення багатокомпонентної мікрофлори людини.

4. Рідка форма виготовлення - діють відразу після прийому

Мультипробіотики СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® виготовляються у формі рідкої біомаси клітин, у якій клітини знаходяться в активному життєдіяльному стані. Тому вони починають свою дію відразу ж після надходження в організм людини.

У випадку ліофілізованих сухих пробіотиків (порошок, капсули, таблетки) пробіотичні клітини потребують понад 8 годин на реактивацію, що абсолютно не прийнятно для маленьких дітей (у них транзит їжі по травному каналу проходить значно швидше, ніж у дорослих, і препарат виводиться з організму, не виконавши своєї пробіотичної функції), а також для людей із діарейним синдромом і при використанні в стоматології.

5. Висока концентрація життєздатних клітин на протязі всього терміну зберігання

Мультипробіотики СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® містять високу концентрацію клітин життєдіяльної мікрофлори, яка зберігається в препаратах протягом усього терміну зберігання. У дитячій формі мультипробіотиків СИМБІТЕР® ацидофільний (з 1-го дня життя до 3-х років) міститься не менше 10 мільярдів клітин/доза, а в СИМБІТЕР® ацидофільний концентрований (для дітей старше 3-х років і дорослих) — не менше 1 трильйона клітин/доза.
Завдяки цьому забезпечується високий рівень біологічної активності і стійкості мультипробіотиків до несприятливих умов верхніх відділів травного тракту.

У переважній більшості сучасних пробіотиків концентрація клітин перебуває на рівні 10 – 100 мільйонів на початку виготовлення, а потім знижується до мінімальних кількостей.

6. На основі національної мікрофлори - покращує адаптацію пробіотика в організмі

Мультипробіотики СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® максимально наближені за складом і властивостями до найбільш фізіологічної мікрофлори здорових людей, що проживають в Україні. Використання місцевих штамів, пристосованих до особливостей харчування, екології та багатьох інших регіональних чинників, покращує адаптацію пробіотика в організмі і, відповідно, підвищує його ефективність.

7. Резистентність до травних секретів - проходять без втрат агресивні зони шлунково-кишкового тракту

Використовувані в складі мультипробіотиків СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® бактерії мають високу стійкість до шлункового соку, травних ферментів, жовчі, фенолу й інших секретів. Тому вони безперешкодно проходять агресивні зони травного тракту і проявляють свою активність на всій його довжині.

8. Резистентність до широкого спектру антибіотиків - можуть застосовуватися з 1-го дня прийому антибіотиків

Природна резистентність бактерій мультипробіотиків СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® до багатьох сучасних антибактеріальних препаратів дає змогу використовувати їх у період антибіотикотерапії, що підвищує ефективність лікування й попереджає негативний вплив антибіотиків на організм хворого.
Мультипробіотики не синтезують ферменти, що руйнують або модифікують антибіотики, не здатні передавати ген резистентності іншим мікроорганізмам, у зв’язку з чим, не знижують ефективність етіотропної терапії. Навпаки, висока антагоністична активність мультипробіотиків щодо широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів раціонально доповнює лікувальний ефект.

9. Пригнічують розвиток хвороботворних мікроорганізмів

До складу мультипробіотиків СИМБІТЕР® і АПІБАКТ® введені штами пробіотичних бактерій, які активно пригнічують розвиток багатьох хвороботворних мікроорганізмів. Водночас вони не пригнічують корисні мікроорганізми і створюють біологічні умови для відновлення фізіологічної мікрофлори людини.

10. Біосинтетична активність - виробляють жирні кислоти, екзополісахариди, вітаміни, незамінні амінокислоти, ферменти і бактеріоцини

Склад мультипробіотиків раціонально доповнений метаболітами, що збільшують пробіотичний ефект. Мультипробіотики групи СИМБІТЕР® — це багатофункціональний мікробно-метаболітний комплекс, що містить, крім біомаси активних клітин пробіотичної біоти, цінний комплекс її метаболітів. Найбільш значущими з них є жирні кислоти, екзополісахариди, вітаміни, незамінні амінокислоти, ферменти й бактеріоцини.

11. Наукові докази ефективності

Ефективність мультипробіотиків групи СИМБІТЕР® в клініці та профілактиці різних інфекційних і соматичних хвороб людини має вагому доказову базу. Починаючи з 1993 року, тривають активні дослідження їх ефективності в клініках Інституту ПАГ АМН України, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Національної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та низці інших медичних установ. На підставі вже проведених численних досліджень розроблено серію оптимальних схем пробіотичного лікування хворих різного профілю. Накопичено чималий досвід клінічного застосування мультипробіотиків у неонатології, у тому числі в недоношених дітей; у гінекології, у тому числі у вагітних; у гастроентерології; у клініці інфекційних хвороб; у стоматології, зокрема під час лікування хворих на хронічний генералізований пародонтит; у лікуванні хворих на серцево-судинну патологію, ендокринні захворювання, алергію, ревматоїдний артрит, бронхо-легеневу патологію, захворювання нервової системи та ін. Доведена профілактична ефективність мультипробіотиків СИМБІТЕР® щодо захворюваності сезонними респіраторними вірусними інфекціями.